FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Starší žáci stříleli v Biteši

30.8.2016 18:00 - 1.
Velká Bíteš
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
0:4(0:2)
Góly: 5., 32., 56. Chadim M. (3x), 36. Jeřábek
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Čapoun, Šťáva, Jeřábek, Šimončič, Křivánek, Chadim M., Dvořák, Kašík střídali: Hutárek, Štolfa M., Stojaník, Štolfa A.

Starší žáci, opět za tentokrát vydatné podpory mladších žáků, Tondy a Marka Štolfových, Martina Kašíka a Matyáše Stojaníka, protože bohužel nám chyběl Kuba Tomek, který podlehl viróze,  se v odloženém utkání představili opět venku, tentokrát v Bíteši. Kluci chtěli odčinit porážku v Bystřici a vlétli do utkání jak velká voda. Už v 5' po výkopu prodloužil Pavel Jeřábek míč a poslal do brejku Martina Chadima, který se nemýli 1:0. To hráče povzbudilo, kombinovali lépe než soupeř a měli více ze hry. Několik slibných šancí soupeř jen tak tak odvrátil. Kolem 20' soupeř zlepšil aktivitu při napadání a snažil se snížit, ale Rosťa Nestrašil, někdy až s přílišným klidem, byl vždy na svém místě..2' minuty před poločasem se podařilo Adamovi Křivánkovi středem protáhnout, míčem vyzval přihrávkou opět Martina Chadima a bylo to 2:0.

V kabině vládla spokojenost, přesto byli hráči upozorněni na zvýšenou a zlepšenou aktivitu a důraz soupeře, aby nepodlehli tomu, že utkání už v pohodě dohrají. Zřejmě si to vzali k srdci, protože hned po hvizdu rozhodčího získal míč Adam Křivánek, krásně uvolnil Paval Jeřábka a bylo to 3:0. Soupeře to zřejmě přibrzdilo v jeho nadšení výsledek zvrátit a naši kluci byli v této fázi lepší ve všech činnostech. V 55' se po ose Tonda Štolfa a Adam Křivánek dostal míč k Martinu Chadimovi a ten dokonal hattrick 4:0. Kluci si vytvořili ještě několik šancí, několikrát se snažil Jirká Dvořák a Adam Křivánek kombinačně protlačit míč středem, ale zvýšení už se nekonalo.

Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, děkujeme mladším žákům za pomoc, i oni přispěli svými kvalitními výkony k výhře.

Sestava: Nestrašil Rosťa - Kryštof Radek - Dvořák Jiří - Šťáva Dominik - Mucha Tomáš - Čapoun Patrik - Kašík Martin - Křivánek Adam - Jeřábek Pavel - Šimončič Vojta - Chadim Martin

Střídali: Hutárek Jiří - Štolfa Antonín - Štolfa Marek - Stojaník Matyáš

góly: 5'  33'  a  55' Martin Chadim, 36' Pavel Jeřábek

Asistence: Pavel Jeřábek a Adam Křivánek 3x