FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Starší žáci v poslední minutě ztratili vítězství

23.9.2017 10:45 - 6.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Moravské Budějovice
3:3(2:1)
Góly: 22.Hadraba, 24.Chadim, 58.Nováček - 14.Volf, 39.Kolman, 70.Pokorný
Sestava: Štolfa A. - Mucha, Štolfa M., Nováčková, Cejnar (Lagová) - Chadim, Nováček, Jabůrek, Stojaník (Tomek), Hadraba - Kašík

V úvodu bylo utkání plné nepřesností a domácí se nedokázali dostat do tempa. Ve 14. minutě po riskantní rozehrávce středem hřiště darovali domácí hostům první branku. Ve 22. minutě nahrál Chadim výborně míč přes celé brankoviště na zadní tyčku a tam Hadraba do prázdné branky vyrovnal. Hned o dvě minuty později přihrál Tomek Chadimovi a ten si zdálky všiml, že je golman venku z branky a dostal domácí do vedení. Dvě obrovské příležitosti ještě do přestávky spálil Kašík, když jednou v jasné pozici mířil vedle a podruhé z malého vápna po přihrávce Chadima přestřelil v jasné pozici branku. V samotném závěru poločasu dvakrát vytáhl pěkné střeli hostů Tonda Štolfa. 

Hned po přestávce chybovala opět domácí obrana a hosté vyrovnali. Domácí chtěli zvítězit a zejména Hadraba s Chadimem dělali hostům starosti. V 58. minutě se uvolnil Hadraba, našel za obranou Chadima, který sám před brankou nastřelil pouze brankáře, naštěstí se míč odrazil k Nováčkovi a ten dostal domácí do vedení. Hosté se snažili o vyrovnání a hodně otevřeli hru, jenom, že domácí z brejků nedokázali utkání rozhodnout, Chadim znovu sám před brankou nastřelil opět brankáře a další dorážkou přestřelil branku. Po kombinaci Stojaníka s Tomkem branka také nepadla. Minutu před koncem postupoval sám do vápna v dobré pozici Hadraba, ovšem zvolil přihrávku pod sebe, kterou hosté vystihli, a z následného odkopu se dostal k míči Pokorný, který si rychlostně poradil s oběma bráchy Štolfovými a v poslední minutě do prázdné branky vyrovnal. Hned po rozehrávce ještě Jabůrek našel Chadima, který se prodral za obranu, ovšem opět nechal vyniknout brankáře a vedení domácím nevrátil.