FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Starší žáci vydřeli remízu!!

28.10.2016 11:30 - 9.
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
-
Bystřice n. P.
3:3(1:2)
Góly: 8. vlastní, 46. Kašík, 49. Tomek
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Tomek, Hutárek, Šťáva, Jeřábek, Šimončič, Křivánek, Chadim, Dvořák střídali: Stojaník, Cejnar, Štolfa M., Kašík, Štolfa A.

V pátek 28.10 odehráli starší žáci, kvůli velké marodce, odložené utkání proti Bystřici nad Pernštejnem. Soupeř přijel velmi kvalitní, v tabulce první, a tak zápas sliboval zajímavou podívanou, už jen kvůli tomu jaký výkon jsme předvedli minulý týden proti Staré Říši, a měli jsme rozhodně co napravovat. Opět nám pomohli mladší žáci, kluci Štolfovi a Martin Kašík, kteří měli v nohách těžké utkání, kdy jich hrálo o jednoho méně.

Úvod utkání jsme zvládli na výbornou. Dařilo se včas napadat soupeře při jejich rozehře, narušovat každou přihrávku a zatlačit ho na jeho polovině. Bylo nás celé hřiště a chyběl jen gól. K tomu nám nakonec pomohl soupeř. V 8' zahrával Jirka Dvořák volný kop, a jeden z obránců hostů při snaze odvrátit míč, hlavou přehodil svého brankáře a míč zapadl do brány. Naše snaha se ještě zvýšila a kluci se předháněli ve výtváření akcí. Bohužel se nám, tak jak v poli, nedařilo při zakončení. Vojta Šimončič, po krásné přihrávce Pavla Jeřábka, místo bránu trefil brankáře, Martin Chadim střílel při úniku z moc velké dálky a opět Vojta promáchl před bránou do prázdna. Soupeř se pomalu vymanil z tlaku, zlepšil pohyb i důraz a ve 23' při naší špatné rozehře z obrany srovnal. Aby toho nebylo málo, za 4' jsme vyrobili další chybu v obraně a prohrávali 1:2. 

Po přestávce jsme nastoupili se snahou výsledek zvrátit ale hned v ve 43' přišla další chyba a prohrávali jsme 1:3. To už jsme do hry začli zapojovat mladší žáky a o 3' později se probojoval Adam Křivánek k vápnu, přihrál Martinu Kašíkovi a tem míč uklidil k tyči - 2:3. Hráče to povzbudilo a ve 49' se dostal k vápnu Kuba Tomek vystřelil  a bylo 3:3.  Pomalu ale jistě se začalo hrát nahoru dolu a čekalo se jen na to, kdo dá gól. Soupeř byl aktivnější v zakončení ale Rosťa byl vždy na místě. Naše snaha byla velká ale do šancí se nám nedařilo dostat tak často jako soupeři. Přesto v poslední minutě se od půlky hřiště prodral přes tři hráče Martin Chadim k samostatnému úniku a před bránou se rozhodl ke střele i když mohl volit i přihrávku. Bohužel trefil jen nohy vyběhlého brankáře a rozhodčí zápas ukončil.

Hráči určitě napravili svůj výkon z minulého týdne a zaslouží pochvalu. Proti kvalitnímu soupeři předvedli fotbal, na který se dalo dívat a přítomní díváci odměnili oba týma potleskem.

Další fotografie z dnešního utkání naleznete na našem FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/fcnamest/photos/?tab=album&album_id=1230803566984378​