FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Starší žáci zaslouženě prohráli!!

23.10.2016 10:45 - 10.
Stará Říše
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
3:0(1:0)
Góly: - - -
Sestava: Nestrašil - Mucha, Kryštof, Tomek, Hutárek, Šťáva, Čapoun, Šimončič, Křivánek, Chadim, Dvořák střídali: Cejnar, Štolfa M., Štolfa A., Kašík, Stojaník

V neděli 23.10 jsme zajížděli na utkání proti Staré Říši na hřiště do Opatova. Jak jsme již napsali v článku mladších žáků, hřiště a počasí fotbalu vůbec nepřálo. Když k tomu přičteme tréninkovou docházku za posledních 14 dní kvůli nemocem a zraněním, a hlavně soupeře, který nás na našem domácím hřišti jednoznačně přehrál, dal se očekávat zajímavý zápas.

A ten kdo utkání viděl, vůbec o nic nepřišel. Bohužel na rozdíl od mladších žáků, které zdobila na těžkém terénu bojovnost, starší mladíci s tímto problémem nevyrovnali. Ačkoli byl terén pro oba dva týmy stejný, soupeř byl u všech dřív, hrál jednodušeji a hlavně se na hřišti viděl. Jen díky jejich počáteční nemohoucnosti při zakončení a Rosťovi v bráně jsme inkasovali první gól, o který jsme si koledovali už dlouho, až ve 24'. Poločas jsme už vydrželi, ale bylo jasné, že jestli se něco nezmění, zápas bude ještě těžší.

Ve druhém poločase, po praní prádla v kabině, se však moc nezměnilo. Dále jsme zaostávali, nedokázali se prosadit v souboji jeden na jednoho a o bojovnosti se také nedá mluvit. Nepomohlo ani střídání, ani výměna hráčů na jiné posty. Tentokrát se ani naším tradičním oporám nedařilo a nedokázali strhnout tým k lepšímu výkonu. Inkasovali jsme ještě další dva góly a to jich mohlo být ještě víc. Zmar celého utkání potvrdil jen náš samostatný nájezd na bránu v poslední minutě, který se nám nepovedlo proměnit.

Naprosto zasloužená a milosrdná porážka vzhledem k tomu, co jsme tentokrát předvedli.

Doufejme, že poslední utkání, které hrajeme doma v pátek 28.10, se vzpamatujeme a předvedeme lepší výkon.

Omlouváme se, že dnes nebude k článku žádné fotky, které nám pravidelně dodává Tomáš Jelínek. Mlha byla tak velká, že nebylo možné udělat kloudnou fotografii.