FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

V zápase jara áčko veze z Dukovan tři body a navyšuje náskok ve vedení soutěže na pět bodů

4.6.2017 16:30 - 24.
Dukovany
-
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
0:2(0:1)
Góly: 33. Rubák, 74. Kučera
Sestava: Pokorný – T. Tržil (77. Preisner), Heres, Lampíř, J. Tržil (60. Rous) – Jonák, Durajka, Čermák, Anna – Kučera (85. Kopuletý), Rubák

Šlágr 24. kola I. B třídy měl jednoznačného vítěze. Fotbalisté Náměště-Vícenic byli na hřišti druhých Dukovan lepší a přímý souboj o první místo ve skupině B.

Přímý souboj o první místo v tabulce měl dva rozdílné poločasy. V tom prvním měli mírnou převahu po větru hrající fotbalisté domácích, kteří ale své možnosti ke skórování nevyužili. Ve 33. minutě udeřilo na opačné straně, kdy Náměšť poslal do vedení Rubák. Po změně stran už byli lepší hráči od řeky Oslavy a jejich vítězství pečetil další útočník Kučera.

„Chtěli jsme je tlačit, ale vůbec se nám to nedařilo. Náměšť byla lepší, fotalovější, měla více šancí a vyhrála zaslouženě. My jsme měli jednu loženku, ale Koníř z malého vápna nastřelil jen brankáře. Pak jsme z protiútoku inkasovali podruhé a zápas se už jen dohrával,“ shrnul dukovanský kouč Rostislav Štork.

„Utkání bylo kvalitní z obou stran. V první půli měly o něco navrch Dukovany, ale ve druhé jsme byli jednoznačně lepší my a mohli přidat další góly,“ hodnotí trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.


Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/fotbal_region/namest-ovladla-souboj-o-prvni-misto-v-dukovanech-20170605.html