FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Ve Vícenicích se zápas nedohrál_AKTUALIZOVÁNO

Náměšť B chtěla navázat na minulou výhru z Jemnickem B, ale v nervózním zápase se nakonec zápas ani nedohrál.

První půle branku nepřinesla

V Náměšti se utkaly dva týmy, které své poslední zápasy dokázaly vyhrát. Náměšt B se dočkala výhry po osmi kolech, a to po dobrém výkonu proti přednímu týmu tabulky z Jemnicka B . Rázem se po zaváhání všech týmů ze spodku tabulky vyhoupli na desáté místo. Blatnice zase přerušila tří zápasový půst a vítězstvím nad Okříškami B se drží v horní polovině tabulky. V první půli byli hosté lepším týmem, ale nevyužili asi čtyři nadějné příležitosti. Domácí tým zase nastoupil bez sedmi hráčů základní sestavy.

V 63. minutě byl zápas ukončen

Ve 47. minutě se sice dostali hosté střelou pod břevno do vedení, ale to už nebylo nakonec vůbec důležité, protože v 63. minutě přišel moment, který byl také posledním co se v samotné hře dělo. Při odkopávaném balónu domácích přepadl přes soupeře hráč hostí a od tohoto momentu se již vytahovaly karty, používala nevybíravá slova a strkanice, ve které hráli i svoji roli páni rozhodčí. Proto byl zápas předčasně ukončen a bude se projednávat za zeleným stolem.

Ohlasy k zápasu:

FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice B

Nekuda Bohumil, trenér: "Dnešní utkání raději nebudu ani komentovat."

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz

Napsáno v třebíčském deníku - (ÚSMĚVNÉ, JAK NĚKDO PÍŠE O ZÁPASE, ANIŽ BY NA NĚM BYL :-) ):

Fotbalisté záložního mužstva Náměště-Vícenic měli 
v zápase proti Blatnici dva vyloučené hráče a odmítli pokračovat ve hře. Sudí Kudlík pak byl nucen střetnutí v 63. minutě ukončit.

Hosté měli v prvním poločase převahu, ale bez gólového efektu. Zkraje druhé půle již Blatnice udeřila zásluhou Jiřího Trnky. V 63. minutě pak uviděl domácí Eliáš druhou žlutou a byl vyloučen. To se nelíbilo jeho spoluhráčům, kteří se seběhli k rozhodčímu a následně dostal za protesty červenou kartu i Nekuda. Hostitelé pak odmítli pokračovat ve hře a rozhodčí Radim Kudlík v 63. minutě utkání předčasně ukončil. 
O osudu zápasu rozhodne STK OFS Třebíč.


Zdroj: http://trebicsky.denik.cz