FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
město Náměšť nad Oslavou

Rekapitulace podzimní části mladší přípravky

Tým Starší přípravka "B"
Autor: P. Tomek
Zveřejněno: 13. 3. 2023 11:02

Mladší přípravka, roč. 2014 a 2015, skončila v podzimní části okresní soutěže na prvním a druhém místě. Pro velký počet hráčů a hráček máme A i B tým. Do jarní části postoupily oba týmy do zlaté skupiny, kde změříme síly s mužstvy z jiných částí okresu.
V zimních měsících jsme nezaháleli a kromě pravidelných tréninků 2x týdně se zúčastnili turnajů v Brně, kde jsme získávali zkušenosti proti mužstvům jako je Sparta Brno, Zbrojovka Brno, Slovácko, Hodonín, Žďár nad Sázavou, Znojmo a i tyto mužstva jsme dokázali porážet.
Dne 4. 2. 2023 jsme se zúčastnili turnaje v Třebíči za účasti mužstev FŠ Třebíč, Znojma, Žďáru nad Sázavou a Horních Heršpic. Dne 5. 3. 2023 byl opět turnaj v Třebíči, kde jsme hráli s FŠ Třebíč, Ivančicemi, Oslavany a Velkým Meziříčím. V obou těchto turnajích jsme vyhráli všechna utkání.
Za největší úspěch považujeme, že jsme reprezentovali FC Náměšť nad Oslavou v Horácké noviny zimní lize 2023. Zde jsme měli zastoupení jak A týmem, tak B týmem. Oba týmy vyhrály svoji skupinu, ale jenom jeden tým byl poslán do finále, kterého se účastnilo šest týmů (Okříšky, Želetava, Lipník, Kouty, Kralice nad Oslavou a my). Finále se hrálo 12. 2. 2023 v Třebíči a ve finále jsme vyhráli všechny zápasy s celkovým skórem 19:1 a stali se tak “Mistry mladší přípravky pro rok 2023“!!!

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným hráčům, hráčkám a hlavně rodičům a fanouškům za skvělou podporu a sportovní zážitky.

Děkují trenéři.
Martin Čada, Martin Homola