FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
město Náměšť nad Oslavou

Zápasové reporty

Zimní liga - Rokytnice/Želetava - Náměšť/Koněšín 10:1 (6:0)
J. Tomek
Tým: Dorost
18. 2. 2024 10:38
Zimní liga - Lipník/Valeč - St. dorost 2:4 (2:2)
J. Tomek
Tým: Muži
10. 2. 2024 14:44
Zimní liga - Velké Meziříčí (Ml. dorost) - St. dorost 3:2 (2:2)
J. Tomek
Tým: Dorost
10. 2. 2024 14:34
Bory - Muži A 5:1 (2:0)
J. Tomek
Tým: Muži
11. 10. 2023 14:02
Muži A - Luka n. Jihlavou 0:1 (0:1)
J. Tomek
Tým: Muži
11. 10. 2023 14:02
Herálec - Muži A 7:1 (1:0)
J. Tomek
Tým: Muži
11. 10. 2023 14:01
Muži A - HFK Třebíč 1:2 (0:2)
J. Tomek
Tým: Muži
11. 10. 2023 13:59
Budišov - Muži A 0:8 (0:0)
J. Tomek
Tým: Muži
15. 9. 2023 15:12
Muži A - Kouty 2:2 (0:1)
J. Tomek
Tým: Muži
5. 9. 2023 15:53
Šebkovice - Muži A 5:2 (3:1)
J. Tomek
Tým: Muži
5. 9. 2023 15:51
Muži A - Dukovany 7:1 (3:0)
J. Tomek
Tým: Muži
25. 8. 2023 11:39
Želetava - Muži A 5:2 (4:1)
J. Tomek
Tým: Muži
25. 8. 2023 11:38
Zimní liga - Ml. dorost - Předín 5:6
J. Tomek
Tým: Starší žáci
19. 3. 2023 11:52
Zimní liga - Ml. dorost - Rokytnice 1:1
P. Tomek
Tým: Starší žáci
10. 3. 2023 18:33
Zimní liga - Ml. dorost - Křižanov 4:1
P. Tomek
Tým: Starší žáci
24. 2. 2023 08:39
Zimní liga - Ml. dorost - Lipník 1:2
P. Tomek
Tým: Starší žáci
24. 2. 2023 08:38
Okříšky - muži A 1:2 (0:2)
P. Tomek
Tým: Muži
29. 10. 2022 20:49
Náměšť/Březník - Velké Meziříčí 13:3 (6:3)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
18. 10. 2022 07:37
Podhorácko - Náměšť/Březník 1:5 (1:2)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
18. 10. 2022 07:32
Dukovany - Naměšť 1:2 (1:0)
P. Tomek
Tým: Muži
3. 10. 2022 13:27
Mladší dorost Okříšky/Stařeč - Náměšť/Březník 0:19 (0:10)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
3. 10. 2022 12:31
Náměšť/Březník - Batelov/Cerekev 10:0 (8:0)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
26. 9. 2022 12:38
Budišov-Nárameč/Trnava - FC
R. Bednář
Tým: Mladší žáci "B"
23. 9. 2022 22:57
FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice/Březník - Podhorácko/Domamil 8:0 (3:0)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
12. 9. 2022 15:16
Lipník/Valeč "B" - FC
R. Bednář
Tým: Mladší žáci "B"
12. 9. 2022 09:54
Velké Meziříčí - Náměšť/Březník 8:4 (3:2)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
4. 9. 2022 22:52
FC - Vladislav 9:0 (3:0)
R. Bednář
Tým: Mladší žáci "B"
1. 9. 2022 14:19
FC A - Velké Meziříčí 0:3
P. Tomek
Tým: Muži
30. 8. 2022 23:52
Slavoj Polná - FC 4:2
P. Tomek
Tým: Muži
30. 8. 2022 23:47
Koněšín/Hartvíkovice - FC 3:4 (3:1)
R. Bednář
Tým: Mladší žáci "B"
29. 8. 2022 13:34
Náměšť/Březník-Okříšky/Stařeč 11:0 (5:0)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
28. 8. 2022 13:00
Batelov/Cerekev - Náměšť/Březník 1:5 (0:3)
P. Tomek
Tým: Starší žáci
24. 8. 2022 14:23
Ledeč nad Sázavou - FC "A" 4:2
P. Tomek
Tým: Muži
18. 8. 2022 12:04
FC "A" - FC Sapeli Polná 1:3
P. Tomek
Tým: Muži
7. 8. 2022 14:17
SFK Dukovany - FC 3:3 - přípravný zápas
P. Tomek
Tým: Muži
1. 8. 2022 14:07
FC - TJ Hartvíkovice 6:1 - přípravný zápas
P. Tomek
Tým: Muži
26. 7. 2022 12:14