Velký Beranov - Náměšť/Koněšín 5:7 (5:4)

Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 31. 5. 2024 20:15

Sestava: Karmazin - Kamaryt (46.Laga), Nesvadba, Chmelíček, Vychytil - Dokulil, Ošmera (72.Lazárek), Horký, Matoušek, Dohnal - Čermák

Naše první utkání nástavby jsme odehráli na hřišti prvního do sestavy se po zranění vrátili Horky O., Chmelíček, Ošmera a Dokulil, ale zase chyběli Drtílek, Chlanda, Vildomec a Horký S. Hned po rozehrání a prvním nakopu jsme se dostali do soupeřova vápna a pískala se penalta ke které se postavil Dohnal a ve druhé minutě otevřel skóre, gol nás uklidnil až moc a po brejcích ve 4, 17 a 18.minutě jsme rychle 3:1 prohrávali. Hned ve 20.minutě snižoval Čermák, domáci reagovali penaltou ve 27.minutě 4:2, 33.minuta a opět snížení Čermákem, ale domácí opět reagovali a odskočili ve 40.minutě na 5:3. Poslední slovo prvního poločasu měl opět Čermák 5:4.

Do druhého poločasu přišel Laga a místo útočné přestřelky a tradičního 3232 jsme šli hrát 451 a začali jsme se soustředit na bránění cíl byl neinkasovat a pokusit se otočit z brejků Čermákem, což se perfektně podařilo, hned ve 47.minutě Čermák vyrovnal. Poté jsme se většinu poločasu bránili a přehustili jsme vlastní polovinu. Rozhodla 70.minuta a odkop Tomáše Dokulila, který z více než šedesáti metrů překvapil domácího brankáře  a otočil na 5:6 pro nás. V poslední desetimininutovce jsme měli několik brejků Čermáka a Lazárka až v 87.minutě Čermák pojistil vedení na 5:7. Škoda, že po pojištěném vitěztví, se nechal v 88.minutě naprosto zbytečně vyloučit Ondra Horký, ale to už nic nezměnilo na našem tentokrát odmakaném a ubráněném vítěztví.