FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice/Březník - Podhorácko/Domamil 8:0 (3:0)

Autor: P. Tomek
Zveřejněno: 12. 9. 2022 15:16
Odkaz na oficiální zápis

Sestava: Malý - Kříž (Chmelíček), Laga, Vychytil (Hošťálek) - Chlanda (Kozák), Matoušek (Ošmera), Drtílek, Sýkora - Horký.

Střelci: 31. Chlanda Václav, 36. Horký Ondřej, 40. Drtílek Adam, 50. Horký Ondřej, 62. Chlanda Václav, 64. Horký Ondřej, 70. Horký Ondřej, 75. Sýkora Matěj

Utkání bylo výsledkově dlouho vyrovnané i přes to, že jsme měli od začátku poměrně výraznou převahu, ale lehkovážnost v zakončení nás stála dřívější uklidnění a rozhodnutí zápasu. V samotném závěru prvního poločasu jsme se nakonec prosadili, když skóre otevřel dobře hrající Chlanda, druhý gol přidal po akci Sýkory Horký a v nastavení ještě přidal branku Drtílek. Po přestávce se již hrálo na jednu branku a skóre narůstalo až na konečných 8:0. Až na několik drobných individuálních chyb, podali všichni velmi dobrý týmový výkon a plnili pokyny trenéra. Soupeře jsme pustili před naši branku až v poslední minutě, avšak brankář Malý nulu udržel.