FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
město Náměšť nad Oslavou

Náměšť/Březník-Okříšky/Stařeč 11:0 (5:0)

Tým Dorost
Autor: P. Tomek
Zveřejněno: 28. 8. 2022 13:00
Odkaz na oficiální zápis

Branky: Sýkora Matěj 3x, Matoušek Šimon 2x, Ošmera Martin2x, Horký Ondřej, Chlanda Václav, Vildomec Matěj ,Nesukh Mykhailo.

Sestava : Malý - Hošťálek (Vychytil), Laga, Pemčák - Sýkora (Nesuch), Matoušek, Vildomec (Drtílek), Chlanda (Kozák) - Horký (Ošmera)

Vzhledem k výsledkům prvního kola a také s ohledem na to, že máme za sebou tři tréninky a spoustu činností jsme si ještě nestačili vůbec ukázat natož něco secvičit a sehrát, tak jsme do utkání vstupovali s pozice o

outsidera. Byli jsme ale kompletní a do utkání jsme chtěli vletět a favorita zaskočit a poté se stáhnout. Do utkání jsme vstoupili přesně jak jsme si představovali a naše nátlaková agresivní hra nutila soupeře k chybám a vytvářeli jsme si jednu tutovku za druhou. Byli jsme v takové euforii a soupeř zaskočen, že nám agresivní hra nakonec vydržela po celé utkání a to se změnilo v naši jednoznačnou záležitost. Škoda jenom zahozených spousty vyložených brankových příležitostí a drobných chyb v rozestavení a v taktice zejména ve druhém poločase, ale rozhodně z utkání převládají pozitiva z celkového týmového pojetí.