Náměšť/Koněšín - Čáslavice/Šebkovice 5:1 (2:1)

Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 2. 5. 2024 16:36

Sestava: Karmazin - Vychytil (46.Kamaryt), Laga (77.Kříž), Nesvadba, Chmelíček - Chlanda, Drtílek, Matoušek, Horký S. (59. Ležák) - Dohnal, Čermák (83.Běhal)

Vzhledem k velkému počtu obránců  a absenci hned několika záložníků jsme poprvé nenastoupili se třemi obránci, ale v rozestavení 442.

Jenom,že jako by si obrana myslela, že se ve čtyřech nemůže nic stát a hned první brejk hostů v první minutě znamenal branku, když Sokol doklepával míč zcela sám do prázdné branky. Naštěstí hned ve čtvrté minutě vyslal Dohnal nádherně Čermáka a ten proměnil k zadní tyči na 1:1. Hosté hráli po větru a tak byla hra celkem vyrovnaná ale přecejenom měli více šancí domácí hlavně duo Čermák, Dohnal a prvně jmenovaný nakonec proměnil jednu šanci ve 38.  minutě ve vedoucí branku. Po přestávce hráli s větrem v zádech domácí a měli celý poločas výraznou převahu, V 59. minutě přidal třetí branku Dohnal a v 66. minutě zkompletoval hattrick Čermák. Nádhernou střelou orazítkoval břevno Ležák a i přes další šance proměnil již pouze jednu v 83. minutě opět Čermák na konečných 5:1.