Náměšť/Koněšín - M.Budějovice/N.Syrovice 12:1(7:0)

Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 31. 3. 2024 09:38

Sestava: Karmazin Adam - Kamaryt Vojtěch (69.Horký Stanislav), Laga Tomáš, Vychytil Jakub (46.Chmelíček Vlastimil) - Drtílek Adam, Horký Ondřej (46.Ošmera Martin) - Dokulil Tomáš (63.Lazárek Lukáš), Matoušek Šimon, Chlanda Václav (46.Ležák Daniel) - Čermák Pavel, Dohnal Jiří

Góly: 10., 21., 41., 48., 57. Čermák Pavel,  27., 32., 78. Dohnal Jiří, 14. Dokulil Tomáš, 45. Chlanda Václav, 60. Ležák Daniel, 69. Matoušek Šimon -  73. Chrásta

Domácí na soupeře vletěli v rozestavení 3232, kdy rychlost a důraz pěti hráčů hrajících dopředu nedovolila hostům vůbec opustit vlastní polovinu. V 10.minutě se uvolnil Čermak a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci. Ve 14.minutě našel nádherně Chlanda před brankou Dokulila a ten hlavou na zadní tyč zvýšil. Domácí pokračovali ve fyzicky náročné nátlakové hře a individuální akci Čermáka byl stav 3:0. Mezi 27 a 32.minutou se prosadil dvakrát Dohnal, když Čermák nechrtil a v tutovkách vždy ještě předložil Dohnalovi před prázdnou branku. Šestou branku přidal nechytatelný Čermák znovu sám a dokončil hattrick. Poslední gólovou akci prvního poločasu připravil Horký, který vyslal Chlandu a ten prostřelil brankáře 7:0. I přes střídání pokračoval začátek druhé půle tam kde první končila dvě individuální akce rozdílového Čermáka a bylo to 9:0. Desátou branku přidal po 15 minutách na hřišti při své premiéře Ležák, když z více než dvaceti metrů vypálil nechytatelně levou nohou pod břevno. V 69.minutě se dočkal branky také velmi dobře hrající Matoušek. V poslední dvacetiminutovce bylo již kompletně prostřídáno a na hře domácích se začal projevovat náročný herní styl a tak se hosté dočkali korekce, ale poslední slovo měl Dohnal, kterému přihrál Čermák, který utkání dokončil s úctyhodnou bilancí 5+3. Domácí se tak dočkali vysokého vítězství 12:1.