Zveřejněno: 18. 10. 2022 07:32
Odkaz na oficiální zápis

Sestava: Malý - Hošťálek, Laga, Pemčák (Chmelíček) - Vychytil (Sýkora), Matoušek (Ošmera), Drtílek, Chlanda - Pěnčík (Horký)

Branky: Chlanda 2x, Horký, Ošmera, Sýkora

Podhorácko, které doma naposledy jasně porazilo Velmez, nás padesát minut trápilo i když tentokrát to bylo zejména tím, že jsme spoustu příležitostí nedotáhli do brankového konce. Vzhledem k aktuální formě došlo ke dvěma změnám v základní sestavě, ale stejně se hráči točili, tak aby bylo rovnoměrné vytížení. Utkání jsme definitivně zlomili až deset minut před koncem brankou na 1:4. Tentokrát se dost zapotila i obrana, která měla hodně práce, ale všichni podali dobrý výkon. Vůbec se nám naopak tentokrát nedařili rohové kopy a směrem dopředu hráli dobře zejména Drtílek a Chlanda.