V.Beranov "B"- Náměšť/Koněšín 5:2(3:1)

Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 8. 4. 2024 10:59

Utkání mělo zcela stejný průběh jako utkání na podzim, oba týmy rozhodně nehráli bago, ale šli dlouhým nákopem rychle dopředu a v případě ztráty rychle a důrazně napadali. A opět byl výrazně úspěšnější Beranov a velký rozdíl byl zejména v osobních soubojích a zisku odražených míčů zatímco domácí pokud přerušili naší akci míč okamžitě uklidili do bezpečí, tak naši obránci pořád koukali dávali si přednost a pak míč odevzdali soupeři, nebo mu ho spíše darovali.I přesto jsme si vypracovali zejména v prvním poločase několik jasných tutovek, ale v prvních osmi minutách neuspěli sami před brankářem Dokulil, Čermák ani Dohnal. V zápětí se naše obrana rozestoupila a domácí hráč jednoduše prošel středem hřiště a ani golman nepůsobil jistým dojmem a prohrávali jsme 1:0. Pokračovali jsme v tlaku a znovu šli sami na brankáře Čermák i Dohnal, ale nic. Vyrovnání přinesl ve 24.minutě centr Dokulila a zakončení Chlandy. Do konce prvního poločasu jsme tak z devíti jasných šancí proti obětavě bojujícím domácím proměnili jednu. Domácí šli ještě jednou sami, ale také neproměnili, ale aby toho nebylo málo tak těsně před poločasem jsme nedostatečně odkopli roh pouze na šestnáctku a domácí se ujali vedení 2:1. Ještě v nastaveném čase opět chybovala obrana a domácí zcela sami před golmanem svoji čtvrtou šanci proměnili v třetí branku.

Po přestávce vrhli domácí vše na bránění náskoku a sice jsme neměli jasné tutovky, ale hrálo se výhradně na polovině domácích a 70.  minutě snížil Ondra Horký. Definitivní šanci na body utnuly hloupé fauly v poslední pětiminutovce, kdy obránci pozdě přistupovali k hráčům a faulovali. Oba trestné kopy skončili brankou, když obrana pokračovala v líném a neohrabaném výkonu a dávání si přednosti tak dlouho až se vždy dostal k míči jediný hráč domácích a dal nám branku. Tak, že jsme sice hráli 70% času na polovině soupeře a měli asi 4x více jasných golových příležitostí, ale průběh i výsledek stejný jako na podzim a jasná výhra Beranova.