FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
město Náměšť nad Oslavou

Zimní liga - Lipník/Valeč - St. dorost 2:4 (2:2)

Tým Muži
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 10. 2. 2024 14:44

Proti utkání ve Velmezu došlo v základní sestavě k 7 změnám a jediný Vašek Chlanda nastoupil na stejném postu jinak byla sestava a posty zcela jiné a místo 3 2 4 1 jsme nastoupili v rozestavení 4 1 4 1. Vzhledem k absenci brankáře nastoupil v brance po dohodě jediný starší a zkušený Štolfa, zejména jeho organizace obrany a jistota byli hodně znát.

Sestava: 

obrana Vychytil, Nesvadba, Horký S., Svoboda střídal Kamaryt

Def. záložník Ošmera

Záloha z leva Chlanda, Holík(Ocmanice), Matoušek, Dokulil, střidali do středu Šebesta a na kraj Lazárek

A v útoku kapitán Dohnal

 

Od začátku jsme soupeře na vlastní polovině dobře dostupovali, ale po chybě v rozehrávce jsme inkasovali jako první. Několik velkých šancí měl v první polovině zejména Chlanda, který šel dvakrát sám na brankáře,ale gol padl až po jeho průniku a přihrávce na zadní tyčku kde vyrovnal Dohnal. Ve 30. minutě jsme nepohlídali roh a Kučerňák vrátil Lipníku vedení. Jenže hned v zápětí poslal průnikovku Holík a po dobré práci Dohnala se míč odrazil k Lazárkovi, který vyrovnal.

Po přestávce se konečně při třetím samostatném průniku prosadil Chlanda a poprvé jsme vedli. Obrana fungovala dobře a soupeře jsme do tlaku nepouštěli, naopak vytvářeli jsme si i další příležitosti a v závěru vedení pojistil Dohnal a ještě nastřelil Kamaryt tyč a ve velké šanci neuspěl Holík. A tak jsme utkání dovedli k překvapivému, ale naprosto zaslouženému vítězství.