Tým Dorost
Autor: P. Tomek
Zveřejněno: 24. 2. 2023 08:39

Skore 4:1

Ke druhému zápasu jsme jeli 19.2. do Velkého Meziříčí proti Křižanovu hrajícímu krajskou soutěž staršího dorostu, vzhledem k prázdninám a různým horám a zraněním a i díky kolizi s A tymem nám chybělo proti Lipníku 8 hráčů a celkově 13.

Opět jsme nastoupili v rozestavení 3241 a měli jsme 3 starší dorostence, 8 mladších a na lavičce se hokejově střídali 4 žáci. Díky silnému větru se hrálo vždy jen na jednu branku. V první pulce jsme tlačili my a hned ve druhé minutě otevřel skóre Nováček a když v závěru přidal za 15 minut hettrick Horký po dvou pěkných střelách z poza vápna a jedné hezké kombinaci se Sýkorou, tak jsme vedli 4:0. Ve druhém poločase jsme se sice bránili, ale až na snížení z trestného kopu jsme soupeři nic nedovolili a zaslouženě jsme 4:1 vyhráli.