Tým Dorost
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 19. 3. 2023 11:52

Předín starší dotost - Náměšť mladší dorost 6:5 (2:3) 2xHorký, 2xSýkora, Princ

K utkání jsme vstoupili v základní sestavě pouze s Vojtou Nováčkem ročník 05, jinak byli všichni mladší dorostenci ročník 06 a 07, proti fyzicky větším a vyšším hráčům ročníku 04, jsme však šli do vedení po dobrém důrazu Horkého po rohovém kopu. Soupeř brzo vyrovnal, když jsme soupeři ze středu hřiště nesmyslně namazali do brejku. Utkání bylo plné nepřesností, ale kluci určitě zaslouží pochvalu za vyrovnání se soupeři v důrazu a nasazení a utkání dobře odbojovali. Ve 25.minutě nám vrátil vedení opět po důrazu po rohu Princ. Ve 33.minutě jsme předvedli nejlepší naši akci prvního poločasu, Nováček našel na křídle Sýkoru a ten přihrál pozemi za obranu Horkému, který zvýšil na 3:1 pro nás.

Ještě do přestávky jsme, ale nedůrazem v obraně nechali soupeře snížit. V úvodu druhého poločasu jsme zaspali začátek a soupeř nejprve po rohu, který jsme ještě netrénovali, vyrovnal, hned v zápětí po další chybě se střelou k tyči dostal poprvé do vedení a když stoper napřáhl z 35 metrů a trefil šibenici, tak Předín za dvacet minut otočil z 1:3 na 5:3.

Přesto jsme se nevzdali a Horký nádherně vysunul Sýkoru a ten snížil, deset minut před koncem znovu Sýkora vyrovnal. V závěru se hrálo nahoru dolu, několikrát nás podržel golman Žalud a my jsme naopak spálili několik tutovek a Chlanda nastřelil tyč, nakonec rozhodla v samotném závěru chyba v rozehrávce a laciný gól na 6:5 utkání plné nepřesností ukončil.