Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 11. 10. 2023 14:02

Branka : Tomek

Sestava: Kováč- Preisner, Veselý (90’ Horký), Štolfa M., Dufek (78’ Štolba T.), Homola, Tomek, Chadim, Rybníček (56’ Matoušek), Bednář, Hadraba

Začátek utkání nebyl ze strany hostů špatný, do defenzívy jsme dobře přistupovali, do ofenzívy jsme se po krajích dostávali do předfinálních situací, bohužel jsme se nedostávali do zakončení, obrana hostů často řešila až odvrácením na rohové kopy. Ale ani velká série rohových kopů branku domácích neohrozila. Největší šanci měl Veselý, kdy hlavičkoval v malém vápně, bohužel neúspěšně. Nakonec opět po rohovém kopu šli do brejku domácí, hosté stihli ještě odvrátit na roh, následně ale přehnanou aktivitou “zboural” hostující obránce hráče a piskala se penalta a domácí šli do vedení 1:0. V 43’ po špatném odkopu hostujícího golmana vystřelil domácí hráč a střela skončila překvapivě v síti 2:0.
V druhém poločase se hosté snažili vrátit do zápasu, bohužel po špatném bránění jsme se během dvou minut doslova dostali ze zápasu kdy v 55’ a 57’ na soupeř odskočil na 4:0. V 63’ střelou konečně prosadil Tomek a snížil na 4:1. Aby toho nebylo málo tak ve skluzu v 89’ jsme si vsítili gól sami a domácí se radovali s výhry 5:1!!!

Ohlas: Hadraba Luděk (trenér)- Dnes se mě opět špatně hodnotí zápas, ze začátku jsme dobře přistupovali a dopředu se nám po lajnách dařilo dostávat k brance domácích, bohužel ale ani cca 15 rohových kopů a častých návštěv u branky domácích nám nepomohlo. Zato domácím se dařilo téměř vše.