Tým Muži
Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 11. 10. 2023 14:02

Sestavy: Pěnčík- Preisner, Tomek, Štolfa M., Homola, Křivánek (46’ Hadraba), Dufek, Outulný (Štolfa T.), Matoušek, Chadim, Kučera

V prvním půli se hrálo na obou stranách téměř bez šancí. V 10’ se po špatně odbráněném rohu prosadili hosté a šli do vedení 0:1. Poté se hrál oboustranně nezajímavý zápas s plno nepřesností.
I v druhém poločase měli domácí snahu, bohužel s plno nepřesností. S blížícím se koncem se domácí začali více tlačit na území hostů, ale žádnou velkou šanci si i nadále nevytvořili. V 89’ dostal konečně dobrý míč do lajny Outulný, hostující náhradní gólman byl u míče později a nezbývalo než faulovat a následně byl vyloučen. Domácím se krátkou přesilovku nepodařilo zužitkovat.

Ohlas: Hadraba Luděk- Dnes jsem nespokojen jak s výsledkem, tak i s předvedeno hrou, po celý zápas jsme si pořádně nedokázali dostat do finální akce. Chyběla tomu absolutně hra ze středu hřiště. Bohužel na domácím hřišti s jedinou střelou na branku nemůžeme myslet na lepší výsledek.!!!