Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 11. 10. 2023 14:01

Branka: Outulný

Sestava: Štolfa T. - Preisner (67’ Horký), Tomek, Veselý, Štolfa M.(50’Křivánek), Homola (84’Drtílek), Dufek, Chadim, Hadraba, Outulný, Kučera

V prvním poločase se nám úplně nedařilo finální a předfinální akce. A celkově nebylo v první půli k vidění mnoho šancí na obou stranách. Ovšem jednu v 18’ domácí   využili a šli o poločase s jednobrankovým vedením.
Do druhé půle nastoupili hosté ve velké aktivitě a po Chadimově přihrávce se prosadil Outulný a srovnal na 1:1. Od vyrovnání hosté byly aktivní a dostali se postupně snad do čtyř až pěti vyložených šancí, bohužel ovšem neúspěšně a soupeř v 57’ minutě poprvé v druhém poločase zahrozil a hned se střela ujmula 2:1. Poté přišel od hostů neuvěřitelný zmar kdy postupně v 64’,  76’, 77’, 80’, a 88 minutě zvýšili domácí až na 7:1!!

Ohlas: Hadraba Luděk (trenér) - Pro mě dnes velmi těžké na hodnocení. V první půli se nám úplně nedařilo dostávat do příležitostí a šli s jednobrankovým mankem do kabin. V druhým poločase jsme si ze začátku vytvořili dostatek vyložených šancí a místo toho aby jsme šli do vedení, tak z první střely opět prohraváme a pak už přišel zmiňovaný zmar, kdy nám soupeř vstřelil gól snad z každé příležitosti!!!