Zveřejněno: 15. 9. 2023 15:12

Budišov- FC Naměšť 0:8 (0:0)

Branky : Rubák 2x, Rybníček 2x, Tomek 2x, Chadim, Dufek

Sestava: Štolfa T.- Preisner, Veselý, Tomek, Homola (87’ Rabušic), Dufek (68’ Křivánek), Rybníček, Klíma, Chadim (87’ Pěnčík), Bednář (23’ Štolfa M), Rubák (68’ Matoušek)

Hned od začátku bylo vidět, že hosté přijeli do Budišova s touhou bodovat, měli jsme více ze hry a postupně si vytvářeli brankové příležitosti. Bohužel ani ty největší, kdy doslova z metru jsme nadvakrát nedokázali dostat míč do sítě. Domácí hrozili pouze ze standardních situací a nakonec minutu před odchodem do šaten  vytáhl pěkný zákrok Štolfa.
I v druhém poločase začali hosté tlakem a opět ve vyložené šanci zklamali. V 53’ se po rohovém kopu prosadil Tomek, poté hosté začali úřadovat a postupně navýšili skóre až na konečných 0:8!!
Domací měli i v druhém poločase vyloženou šanci, Štolfa předvedl výborný zákrok a uhájil tak čisté konto.

Ohlas: Hadraba Luděk (trenér)-  Jsem maximálně spokojen, jak s výsledkem, tak i s hrou kterou jsme se prezentovali. Už v první půli jsme byli lepším týmem, jediná kaňka byla neproměnění vyložených šancí. V druhé půli jsme doslova excelovali. Všichni hráči zaslouží pochvalu. 💪⚽️