Tým Muži
Autor: P. Tomek
Zveřejněno: 7. 8. 2022 14:17
Odkaz na oficiální zápis

Po oboustranně opatrném a vyrovnaném úvodu utkání domácí přibrzdilo zranění Chadima a tak měli jedinou větší šanci v závěru poločasu hosté, když domácí zachránilo břevno. Po přestávce chtěli domácí zvýšit aktivitu směrem dopředu, ale po vlastních chybách ze kterých vyplynula penalta a hned v zápětí laciná branka to bylo rychle 0:2. Domácí se nevzdali a snížili po rohovém kopu Jakubem Tomkem na 1:2. Potom se ovšem zranil další klíčový hráč domácích Vrba a během jeho ošetření inkasovali domácí po rohu třetí branku. Utkání se definitivně rozhodlo v 73. minutě, když po sporném zákroku před hostující brankou hra pokračovala a domácí Chlup se dožadoval odpískání penalty tak aktivně až si vykoledoval červenou kartu. V závěru se utkání již pouze dohrávalo. V utkání domácí proti kvalitnímu soupeři ani tak nemrzí ztráta tří bodů, ale hlavně ztráta tří klíčových hráčů pro další zápasy.