Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 25. 8. 2023 11:39

FC Náměšť - SFK Dukovany 7:1 (3:0)
Sestava: Štolfa- Preisner, Tomek, Veselý (72’Štolfa), Homola (81’ Matoušek), Rybníček, Klíma, Bednář (56’ Outulný), Rubák (56’ Hadraba), Chadim, Kučera (72’ Křivánek)

Domácí do utkání vstoupili aktivně, hned první vážnější šanci ještě nevyužili, v 6’ se už po chybě golmana Bednář nemýlil 1:0. I dál byly domácí aktivnější a do poločasu se ještě dvakrát prosadil rychlostně Klíma a zvýšil postupně až na 3:0.
I v druhém poločase domácí nevstoupili z aktivní hry a z takového polocentru, polostřely se dnes podruhé prosadil Bednář a zvýšil na 4:0. V 59’ se po rohovém kopu prosadil hlavou Tomek. A chvíli na to utekl hostující obraně Hadraba s Outulným a zvýšili už na 6:0.
Až po šestém gólů se podařilo skórovat i hostům a po chybě domácí obrany snížil na 6:1 Dúcký. Domácím se podařilo ještě jednou upravit skóre, když svou rychlost uplatnil střídající Štolfa a upravil na konečných 7:1!!

Ohlas: Hadraba (trenér)- Velká spokojenost jak s výsledkem, tak i s předvedenou hrou. Téměř po celý zápas jsme byly aktivnější a vytvořili si i další šance, které zůstaly nevyužitý.