Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 11. 10. 2023 13:59

Branka: Chadim

Sestava : Štolfa A.-  Preisner (54’ Hadraba), Tomek, Veselý, Homola (69’Outulný), Dufek, Klíma (69’ Matoušek), Rybníček (54’ Kučera), Štolfa M., Chadim, Rubák (89’ ČK)

V prvním poločase hra vyrovnaná, domácí se dostávali do šancí, bohužel finální řešení nebylo vždy ideální, nebo stroskotalo na gólmanovi hostí.  Ve 22’ po chybě ve středu pole vystřelil hostující Sedláček a otevřel skóre 0:1. V 39’ se situace opakovala skoro ve stejném místě jsme přišli jednoduše o míč a opět střelou ze střední vzdálenosti šli hosté do dvoubrankového vedení.
V druhém poločase jsme se začali více tlačit před branku hostí, ale za zády hostujícího golmana skončila až střela Chadima, který snížil na 1:2. Poté se domácí začali ještě více tlačit před branku hostů, bohužel střelecky se jim v tomto zápase nedařilo. Těsně před koncem se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu- rozhodčí ovšem byly proti až z toho vyplynula červená karta pro domácího kapitána.

Ohlas: Hadraba Luděk (trenér)- jsem pochopitelně zklamaný z výsledku a k tomu jsme ještě kvůli červené kartě přišli na několik zápasů o hráče!! Bohužel měli jsme několik příležitostí a možností, že k této situaci nemuselo vůbec dojít!!!