Autor: J. Tomek
Zveřejněno: 5. 9. 2023 15:53

Branky: Tomek, Rybníček

Sestava: Kováč- Preisner   (68’ Štolfa), Tomek, Veselý, Homola, Rybníček, Klíma, Bednář (68’ Outulný),  Chadim, Rubák, Kučera

Domácí měli většinu poločasu míč na kopačkách, bohužel se nedokázali lepší finální přihrávkou dostávat do více šancí! Nakonec to byly hosté, kteří po rohovém kopu šli do vedení 0:1. Domácí se dál snažili o vstřelení branky, ale veškeré akce končili před vápnem hostující branky.
V druhé půli se krásnou střelou do šibenice prezentoval Jakub Tomek a srovnal na 1:1. Poté se trefil z přímého kopu snad z 35metrů  Štěpán Rybníček opět do šibenice a Naměšť otočila na 2:1. Pak měli domácí několik náznaků šancí, kdy to hosté trochu otevřeli  a mohli jsme chodit do přečíslení - bohužel jsme to vždy blbě vyřešili a tak to byly hosté, kteří z ojedinělého brejku skórovali a zápas tak skončil remízou 2:2.

Ohlas: Hadraba (trenér)- Od začátku utkání jsme se nemohli pořádně dostat do tempa, řešení útočných akcí bylo po většinu špatně. Chyběla tomu překvapivá finálka.  Dali jsme dvě pěkné branky, bohužel jsme ale nedokázali vedení navýšit.  Jsem zklamaný jak z výsledku, tak z řešení útočných akcí.