Autor: P. Tomek
Zveřejněno: 29. 10. 2022 20:49
Odkaz na oficiální zápis
Náměšť překvapila a po poločase vedla
Domácí hráči se po třech venkovních utkáních v řadě představili doma v okresním derby pro celku z Náměště, který uzavíral tabulku KP. Ovšem úvod utkání tomu neodpovídal. Hosté zatápěli domácí obraně rychlými brejky po stranách a v 10. minutě se ocitl sám před Fialou Marek Štolfa, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil ke zcela volnému Outulnému a pro něj nebyl problém otevřít skóre utkání- 0:1. Domácí mohli vzápětí vyrovnat , když centr Bulanta našel volného Bendu, jeho střelu do prázdné branky na poslední chvíli srazili hostující obránci na roh. Domácí se snažili o vyrovnání, ale se střelami za hranicí pokutového území si hostující brankář poradil.Když se již domácí hráči viděli v kabinách , hosté podnikli rychlý brejk po levé straně a centr Vrby si našel volného Marka Štolfy a ten dal branku do kabin- 0:2.

Okříšky snížily, ale nevyrovnaly
Ve druhém poločase domácí přidali, ale střely Dočekala a Benceho si cestu do hostující branky nenašly díky skvělému hostujícímu brankáři. Hosté nenechávali domácí obranu v klidu a hrozily brejky do otevřené obrany. V 68. minutě se po takovém brejku dostal před Fialy hostující Outulný a jeho poku domácí brankář vytěsnil na roh. V 72,minutě se domácí dočkali snížení, když na levé straně utekl Částka , odcentroval před branku a tam se Bence nemýlil -1:2. Domácí vycítii šanci na vyrovnání, ale šance Ryšavého a v posledních vteřinách utkání střela Trnky se mezi tyče hostující branky nevešla. Hosté podali sympatický výkon a zaslouženě zvítězili.