Zveřejněno: 30. 8. 2022 23:47
Odkaz na oficiální zápis
Slavoj Polná- Náměšť 4:2

Branky: Rubák, Outulný

Utkání začali lépe domácí a po úvodním tlaku se jim podařilo hned v 5’ skórovat. Hosté tentokrát nesložili zbraně a začali si vytvářet šance a nakonec po rohovém kopu se nejlépe zorientoval Rubák a srovnal na 1:1. I nadále jsme se tlačili do zakončení, ale většina nebyla buď přesná, nebo skončila na dobře chytajícím domácím brankáři.

I v druhém poločase jsme chtěli být aktivní směrem dopředu, bohužel jsme inkasovali a za chvíli na to i podruhé a soupeř zvýšil na 3:1. Podařilo se nám ještě snížit po krásné akci, kdy Vrba nacentroval a Outulný zakončoval 3:2. Bohužel jsme dvě minuty na to opět inkasovali z trestného kopu.

Ohlas: Hadraba (trenér) - Bohužel se zápas opět hodnotí špatně, stále čekáme na první body. O proti minulému zápasu, tam bylo zlepšení hry směrem dopředu, vytvořili si některé šance, bohužel ale stále dost inkasujeme!!! Stále nás trápí velká marodka!