Tým Mladší žáci "B"
Autor: R. Bednář
Zveřejněno: 23. 9. 2022 22:57
Odkaz na oficiální zápis

Ve středu 21. září jsme zavítali do Trnavy ke čtvrtému zápasu okresního přeboru mladších žáků. Špatné počasí se podepsalo na kvalitě povrchu a už před zápasem bylo jasné, že podmáčené hřiště bude mít na hru vliv. Bohužel jsme od začátku zápasu hráli nepřesně a mokrý povrch dokonale ukazoval naše špatná převzetí míče nebo nepřesné průnikové přihrávky. I když se nám díky chybám soupeře a štěstí v zakončení dařilo střílet branky, obraz hry nebyl takový, jaký jsme chtěli. Do kabin jsme šli ve vedení 8:0.

V poločasové pauze jsme si řekli, že chceme hrát přesněji a zbytečně nestřílet z dálky, abychom nasázeli co nejvíce gólů. Chtěli jsme se prezenovat kombinační hrou a přenést do hry více situací, které pilujeme na trénincích. Od začátku druhého poločasu bylo vidět mírné zlepšení. Přidali jsme během něj dalších osm branek a soupeř korigoval pouze dvěma góly a výsledné skóre zápasu tedy bylo 2:16. Po konci zápasu nám bylo jasné, že výsledek neodpovídá předvedenému výkonu a proti silnějším soupeřům z horních pater tabulky by nám takový výkon nemusel stačit.

V dalším zápase se představíme na hřišti Vladislavi. Hrajeme v sobotu 24. 9. od 10:00.