Tým Mladší žáci "B"
Autor: R. Bednář
Zveřejněno: 1. 9. 2022 14:19
Odkaz na oficiální zápis

Ve druhém utkání této sezóny okresního přeboru mladších žáků jsme na domácím hřišti přivítali Vladislav. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a díky vysokému napadání soupeřovy rozehrávky jsme okamžitě měli několik šancí. Ve 4. minutě pak jednu z nich využila Monika Krotká a hned minutu poté zvyšoval na 2:0 Mojmír Číhal. Ve 12. minutě se prosadil opět Mojmír Číhal a to bylo v prvním poločase z pohledu branek vše. Po třetím gólu se změnil obraz hry hlavně kvůli našemu nižšímu nasazení v napadání a soubojích. Nedostávali jsme se tak často do šancí a spoléhali jsme pouze na soupeřovy chyby.

Pro druhý poločas jsme si řekli, že chceme navázat na výkon ze začátku zápasu a to jsme i udělali. Dva rychlé góly Štěpána Jadámka a Dominika Pospíšila znamenaly vedení 5:0. Po pěkných akcích následovalo několik neproměněných šancí a už to vypadalo, že další branky nepřidáme. Hráči si ale schovali to nejlepší na posledních 10 minut zápasu. Nejprve krásným gólem z poloviny hřiště zvýšila na 6:0 Nikola Řeháčková a svým druhým gólem v zápase upravila skóre na 7:0 Monika Krotká. Osmou branku vstřelil Dominik Bednář a v poslední minutě utkání završila hattrick Monika Krotká.

Celkově jsme se prezentovali lepším výkonem než v prvním zápase proti Koněšínu/Hartvíkovicím a zaslouženě jsme vyhráli. Během nadcházejícího víkendu máme kvůli lichému počtu týmu v soutěži volný los. Další zápas nás tak čeká až 11. září, kdy se od 10:00 představíme na hřišti Lipníka.