Autor: R. Bednář
Zveřejněno: 29. 8. 2022 13:34
Odkaz na oficiální zápis

Koněšín/Hartvíkovice - FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice 3:4 (3:1)
Střelci: 15. Krotká Monika, 32. Jadámek Štěpán, 38. Bednář Dominik, 58. Jadámek Štěpán

K prvnímu zápasu této sezóny okresního přeboru jsme vyjeli na hřiště Koněšína. Od úvodních minut jsme měli více ze hry a snažili se být aktivní na soupeřově polovině. Bohužel hned v páté minutě kvůli špatnému řešení situace na polovině hřiště šel soupeř do vedení. I po prvním obdrženém gólu jsme se snažili být aktivní a pokračovat v kombinační hře a vytvořili jsme si první šance, které jsme však neproměnili. Místo toho přišla podobně jako u prvního gólu chyba a soupeř vedl už o dvě branky. Naštěstí se nám hned dvě minuty poté podařilo díky brance Moniky Krotké zůstat soupeři na dostřel. Až do konce prvního poločasu jsme soupeře tlačili, ale pořád chyběla efektivita v zakončení, kterou nám soupeř předvedl. Když už to vypadalo že poločas skončí 2:1 pro domácí, podařilo se Koněšínu vstřelit další gól a bylo tak jasné, že ve druhém poločase budeme muset dohánět dvoubrankové manko.

Od začátku druhého poločasu jsme pokračovali v aktivitě a brzy jsme byli odměněni gólem Štěpána Jadámka. Vyrovnat se nám podařilo ve 38. minutě krásnou střelou Dominika Bednáře. Hráči si začali více věřit a situace při bránění jsme řešili lépe než v prvním poločase. Díky tomu jsme mohli ukázat divákům pěkné útočné akce hned po zisku míče, které jen díky smůle nebo dobrým zákrokům domácího brankáře nekončily gólem. Díky bojovnosti celého týmu si při nenápadné šanci po několika odrazech před domácí brankou našel míč Štěpán Jadámek a hlavou rozhodnul o naší výhře.

Další zápas nás čeká ve středu v 17:00, kdy přivítáme Vladislav.